O nas

Żyjemy w świecie, który zmienia się z minuty na minutę. Czas biegnie, a wraz z nim my. Chcemy być na bieżąco, korzystać z życia, dzielić się swymi doświadczeniami z bliskimi, utrwalać ważne momenty, a przy tym nie tracić cennego czasu.

Czy można mieć to wszystko i to w wysokiej jakości? Czy jest możliwe, by otrzymać świeżość, funkcjonalność, profesjonalną obsługę oraz szybki czas realizowania zamówienia, nie przepłacając? My jesteśmy pewni, że tak.

BuyMobile to pionier w swojej kategorii. Oferujemy sprzęt pierwszej klasy, nowy i prosto od producenta. Dajemy najwyższą gwarancję transakcji na rynku (nasze telefony posiadają europejską gwarancję producenta). Czujnym okiem spoglądamy na cały proces realizacji zamówienia, nie dopuszczając do Twojego niezadowolenia. Uszkodzona paczka? Falsyfikat zamiast oryginalnego modelu? Nie u nas. Zawsze wiemy, co dzieje się z Twoim zakupem, od momentu wysłania, aż po zawitanie przesyłki u Twoich drzwi.

Chcemy, byś znalazł tutaj wszystko, czego potrzebujesz. Posiadamy w sprzedaży części serwisowe i dodatki. U nas znajdziesz premierowe modele telefonów w świetnych, konkurencyjnych cenach, a także ubezpieczysz swój nowy sprzęt od wszelkich zniszczeń, tak, byś mógł czuć się pewnie w każdej sytuacji.

Zapewniamy solidność, rzetelność oraz możliwość wyboru spośród najlepszych i najnowszych modeli telefonów. Rozgość się i zostań z nami na dłużej, by zawsze być na czasie.

Masz wątpliwości to sprawdź  nasza ofertę na porownywarce cenowej

/