Opublikowano Dodaj komentarz

Iphone 8: Nowy – Bezprzewodowy – Piękny

Czy są tu wielbiciele iPhona? Każdy kolejny model ze „stajni Apple” zaskakuje i każdy jest o niebo lepszy od poprzednika!

Co znajdziemy w iPhonie 8?!

Zacznijmy od wyglądu – nowoczesny design – szklany przód a takież plecki stworzone ze „szkła najbardziej wytrzymałego w świecie smartfonów”.

Tłuste ślady na wyświetlaczu? To już nie problem. Zastosowanie oleofobowej powłoki pozwala na łatwe i szybkie ścieranie smug i śladów palców.

Dla „nie-uważnych” – ósemka ma stalową konstrukcję wewnętrzną, ramę z lotniczego aluminiową i jest odporna na wodę i kurz (pył).


Kłopotliwe kabelki? iPhone 8 ma głośniki stereo o 25% głośniejsze od poprzednika, ale też lepszą linię basu. Brak mu standardowego wejścia na słuchawki, wystarczy, że przyłożysz słuchawki AirPods w dowolnym miejscu? Ładowanie iPhona 8 jest banalnie proste ? dzięki wykorzystaniu specjalnego szkła, możliwe jest ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi. A jeśli męczy Cię długie ładowanie baterii, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: baterię iPhona 8 z poziomu rozładowania naładujesz do poziomu 50% w pół godziny! … choć potrzebujesz do tego ładowarki Apple USB-C i kabla Lighting.


Dla estetów: Kolor tyłu można wybrać spośród trzech dostępnych: gwiezdnego szarego, srebrnego i złotego.


Kilka uwag technicznych – Ósemka jest wyposażona w wyświetlacz Retina HD 4,7 oraz 5,5 cala, technologię True Tone (przyjazny dla oka balans bieli) i szerszy kąt widoczności dzięki zastosowaniu technologii Piksele dual-domain. Ma też obudowę i skaner linii papilarnych Touch ID, dzięki czemu nie trzeba pamiętać haseł, i aparat 12 MP z większa i szybciej działająca matrycą. Procesor A11 Bionic z 64-bitową architekturą zapewnia zwiększoną wydajność i szybkość lepszą, w porównaniu z poprzednim modelem, nawet o 70%!


A i to nie są wszystkie nowości!

iPhon 8 już w BuyMobile – zapraszamy do zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *